top of page

jocer doporučuje

KŮŽE...
SLUNCE...

a péče

Léto přináší slunce do našeho života. Pro pokožku jsou však první teplé dny šokem. Proto je potřeba se připravit.

Kůže je největší orgán lidského těla. Tvoří ochranný kryt těla s mnoha důležitými vlastnostmi. Spolu s ostatními tkáněmi povrchu těla, tedy sliznicemi zažívacího, dýchacího, vylučovacího a rozmnožovacího ústrojí tvoří první linii obrany organismu před škodlivými vlivy prostředí. Má obrovský receptivní povrch, a jejím prostřednictvím tak nepřetržitě komunikujeme se zevním prostředím pomocí receptorů dotyku, tlaku, vibrací, bolesti a teploty.

Po zimě naše kůže ztratí většinu pigmentu (melaninu) a s ním i lepší schopnost bránit se slunečnímu záření. Cílem pigmentu je ochránit podkožní vrstvu před poškozením slunečním zářením, jelikož má schopnost toto záření absorbovat.

POJĎME SE TEDY POSTARAT O NAŠI KŮŽI KOMPLEXNĚ - PŘIPRAVME SVŮJ ORGANISMUS NA SLUNCE:

Červenou řepu - Betaklas

Nejenže významně podporuje krvetvorbu a zlepšuje nám náladu díky své schopnosti příznivě působit na serotonin, ale červená řepa komplexem živin přímo dotuje melanin, jenž je alfou a omegou barvy naší kůže, tedy i opálení. 

Betaklas je koncentrát z 11 kg řepy.

Krémy pro každodenní péči

Na počátku jara se kvůli neustálým změnám počasí a teplot častěji objevují kožní problémy. To platí zejména pro osoby s citlivou, podrážděnou a jinak narušenou pokožku. Aby nedocházelo k jejich prohlubování, je třeba obnovit po zimě oslabenou kožní bariéru, jakousi ochrannou vrstvu, která brání pronikání škodlivin a zároveň udržuje správnou hydrataci pokožky.

jočer doporučuje:

nákup