V čem je zubní kartáček MISOKA tak jedinečný - studie

Studie o remineralizaci zubů pomocí minerálního zubního kartáčku


Studie remineralizace zubů s MISOKA kartáčkem s minerálním povlakem, byla provedena na Katedře dětské stomatologie, Postgraduální škole zubního lékařství, Univerzita v Osace.

Výsledek této studie ukazuje, že míra remineralizace zubního kartáčku MISOKA byla dvojnásobná oproti míře zubního kartáčku bez minerálního povlaku. Za účelem potvrzení výsledku prvního experimentu provedl studijní tým tentýž experiment podruhé.Co je to remineralizace zubů


Remineralizace zubů je přirozený proces chránící zuby před demineralizací, což je ztráta vápníku rozpuštěného ze zubní skloviny vlivem kyselin. Sliny hrají zásadní roli v procesu remineralizace zubů, který pomáhá v boji proti rané fázi zubního kazu. 


Výsledek této studie ukazuje, že zubní kartáček MISOKA potažený minerály má pravděpodobný účinek na podporu remineralizace zubní skloviny. Také to ukazuje, že technologie minerálního povlaku na MISOKA může podporovat remineralizaci lépe než zubní pasta s vysokou koncentrací fluoridů.Klinická studie účinku na potlačení akumulace plaku


Klinický experiment pro zubní ověření provedla Divize orálních infekcí a kontroly nemocí, Katedra dětské stomatologie, Osaka University Graduate School of Dentistry.


Shromážděné sliny od 37 účastníků předběžného experimentu → 25 účastníků, u kterých bylo přítomno více bakterií spojených se zubním kazem, bylo vybráno jako testované.


Výsledek testu ukazuje, že zubní kartáček s minerálním povlakem je o 99,9% lepší než zubní kartáček bez minerálního povlaku v potlačení hromadění plaku.Síla technologie minerálního povlaku „zpracování MISOKA“ aplikovaná na konce vlasů pevně odstraňuje nečistoty a zajišťuje překvapivou „hladkost“.


Pokud si zuby vyčistíte ráno, vydrží vám čisté, až do večera.

Během dne se stačí jen napít čisté vody nebo po jídle, aby jste odstranili veškeré nečistoty.
5 zobrazení0 komentář

Informace

www.zdravi-jocer.cz

 

 

Nové webovky o ZDRAVÍ

Kontakt

Telefon: +420 608 712 656

Email: info@sanoteka.com

Husitská 8A, Brno

Jihomoravský kraj, Česko

  • Facebook
  • Instagram