Terapeutické ladičky - ladící vidličky

Ladící vidličky - článek I.

Stejně jako u akupresury se v případě fonoforézy - tonové akupunktury- nepoužívají ke stimulaci aktivních bodů a meridiánů jehličky, ale tónové vidlicové ladičky, které jsou přesně naladěny na setinu hertzů. Při použití ladičky, jsou aktivní body, meridiánové dráhy, reflexní plochy stimulovány kmitáním ladičky v příslušné frekvenci a zároveň mírným tlakem na bod, dráhu. 
Nejčastěji se používá několik ladiček s různými frekvencemi tak, jak to odpovídá terapeutickému účelu a záměru. 
Různé části a orgány našeho těla, buňky nám vibrují a jsou tvořeny určitými frekvencemi. Pokud je daný orgán v nerovnováze, frekvence se mění a dochází k oslabení orgánu až nemoci, nejprve v aurických energetických vrstvách, posléze na fyzické úrovni. 

Cílem práce s fonoforézou je uvedení buněk do resonance s frekvencí ladiček a opětovné naladění těla a tělesných orgánů na správné vibrace. Vzájemnou resonancí postupně dochází k harmonizaci a samouzdravování našeho fyzického těla a těl energetických. 
Nabízíme Vám poměrně jednoduché, ale silné nástroje vhodné pro terapie, léčení a zejména pro osobní sebeléčení. Ladičky je možno použít např. Shiatsu, kraniosakrální terapii, práci s tělem, práci s vibracemi a tony aj. 
Nastává opět doba kdy Zvuk a jeho Síla nám pomohou pokročit v péči o své zdraví a v evolučním vývoji člověka v Kosmu. 
Sortiment ladiček postupně doplňujeme - Vaše požadavky na výběr specializovaných terapeutických sad ladiček nám prosím zašlete viz. níže kontaktní formulář.

 
Ladičky navržené energetickým Specialistou- sady JOČER 
Ladičky Kosmické, planetární 
Ladičky Medicínské 
Ladičky Terapeutické 
Ladičky oktávové 
Ladičky hudební 
Ladičky terapeutické zdravotní - mozkové, solární, čakrové. minerálové, meridiánové, orgánové, DNA, nervové aj. 
Speciální sady ladiček- Fibonnacci, Solffegio, Phytagoras aj. 
Ladičky s možností nastavení frekvence