top of page

Terapeutické ladičky - ladící vidličky

Ladící vidličky - článek I.

Stejně jako u akupresury se v případě fonoforézy - tonové akupunktury- nepoužívají ke stimulaci aktivních bodů a meridiánů jehličky, ale tónové vidlicové ladičky, které jsou přesně naladěny na setinu hertzů. Při použití ladičky, jsou aktivní body, meridiánové dráhy, reflexní plochy stimulovány kmitáním ladičky v příslušné frekvenci a zároveň mírným tlakem na bod, dráhu. 
Nejčastěji se používá několik ladiček s různými frekvencemi tak, jak to odpovídá terapeutickému účelu a záměru. 
Různé části a orgány našeho těla, buňky nám vibrují a jsou tvořeny určitými frekvencemi. Pokud je daný orgán v nerovnováze, frekvence se mění a dochází k oslabení orgánu až nemoci, nejprve v aurických energetických vrstvách, posléze na fyzické úrovni. 

Cílem práce s fonoforézou je uvedení buněk do resonance s frekvencí ladiček a opětovné naladění těla a tělesných orgánů na správné vibrace. Vzájemnou resonancí postupně dochází k harmonizaci a samouzdravování našeho fyzického těla a těl energetických. 
Nabízíme Vám poměrně jednoduché, ale silné nástroje vhodné pro terapie, léčení a zejména pro osobní sebeléčení. Ladičky je možno použít např. Shiatsu, kraniosakrální terapii, práci s tělem, práci s vibracemi a tony aj. 
Nastává opět doba kdy Zvuk a jeho Síla nám pomohou pokročit v péči o své zdraví a v evolučním vývoji člověka v Kosmu. 
Sortiment ladiček postupně doplňujeme - Vaše požadavky na výběr specializovaných terapeutických sad ladiček nám prosím zašlete viz. níže kontaktní formulář.

 
Ladičky navržené energetickým Specialistou- sady JOČER 
Ladičky Kosmické, planetární 
Ladičky Medicínské 
Ladičky Terapeutické 
Ladičky oktávové 
Ladičky hudební 
Ladičky terapeutické zdravotní - mozkové, solární, čakrové. minerálové, meridiánové, orgánové, DNA, nervové aj. 
Speciální sady ladiček- Fibonnacci, Solffegio, Phytagoras aj. 
Ladičky s možností nastavení frekvence 

Ladící terapeutické vidličky

Kontaktní formulář

Výborně! Zpráva byla přijata.

Ladící vidličky - článek II.

 

Sebeléčení ladičkami  - aktivujte si své samoléčebné síly zvukem a vibracemi 

Léčení a samoléčení vibračními ladicími vidličkami můžeme v současné době považovat za základy nového revolučního léčebného holistického systému. 

 

Ladicí vidličky jsou rychlým, snadným a velmi účinným nástrojem pro zlepšení našeho života a zdraví, nástrojem plně využívající fenomén sebeléčení. Ladičky jsou velmi jednoduché, ale precizní nástroje, které pomocí zvukových vln a vibrací resonují s fyzickým tělem a jemnohmotnými energetickými poli, a postupně je uvádí do rovnováhy, harmonie a přirozených rytmů. Produkují velmi čistý tón se silnou vibrační energií na základní frekvenci ladičky a obsahují velmi málo energie na harmonických složkách zvuku. 
 

Pracovní metody léčení a sebeléčení se postupně mění, posunují se postupně k jemnohmotným metodám. Pracovat se bude zejména na meridiánech a bodech se zvuky, vibracemi, barvami. Při pohledu a chápání těla jako energetického systému jsou ladicí vidličky jednou s velmi perspektivní možností vibrační medicíny 21.století. 
 

Resonanční energetickou výživou je možné neinvazivní vyrovnání energií, normalizace, nebo stimulace systémů tělesných , ale také subtilních energetických informačních polí člověka i zvířat. 
 

Léčení a samoléčení ladičkami je založeno na průchodu zvukových vibrací skrze tělo a vyvolání reakcí v jednotlivých systémech těla, jako kůže, svalstvo, tkáně, nervový systém, energetické dráhy a body, buňky atd. Tyto systémy reagují na zvukové vlny a vibrace vyvolané ladičkou a jsou laděny postupně k většímu zdraví a harmonii. Když proudí energii lidským tělem volně, nezatížené blokádami, potom je vše v harmonii a homeostáze. Pokud jsou v těle nerovnováhy a blokace v energetických cestách může to vést k problémům na fyzické a duchovní úrovni. Je důležité zachytit malý problém včas. K tomu jsou ladicí vidličky velmi vhodným a jednoduchým nástrojem. 
 

Použitím metody fonoforézy mohou být léčeny a samoléčeny téměř všechny poruchy fyzické i psychické. Ladičky se používají jednoduše pokládáním na určité tělesné body a pracovat se s nimi naučí každý. Jejich léčební účinky jsou velmi silné a stabilní. Ladičky ladí naše tělo na proces samoléčení. 
 

Resonance a energetické informace produkované ladičkami a cíleně aplikovány, jsou účinné při mnoha zdravotních problémech a mají schopnost silně posílit účinnost dalších terapeutických léčebných metod. Jsme na začátku cesty k porozumnění jak mohou být účinně použity zvukové vlny a vibrace v programu samoléčení a léčení těla, mysli i duše. Použití je pro všechny věkové kategorie a jsou kombinovatelné se všemi terapiemi. Velmi vhodné jsou pro domácí program samoléčení. 
 

Pro program léčení a samoléčení ladicími vidličkami jsou vytvářeny sady ladiček EchoJočer pro osobní sebeléčení, sady pro terapie a léčení a také osobní ladičky. Terapeutické sady a vlastnosti ladiček se od sebe odlišují frekvencí zvuku a působením. Můžeme s nimi provádět regeneraci organismu, stabilizaci, rozvoj, relaxaci. 
 

Pro seznámení se s účinky a prací s ladičkami jsou vytvořeny úvodní a specializované semináře. Na seminářích hravou formou pracujeme s ladičkami např. na automatickém hormonálním okruhu, vyrovnávání energetických center, aurických vrstev, práce s reflexním a akupunkturními body, práce na meridiánových drahách a bodech aj. 
Cílem je především aktivace samoléčebných sil, aktivace naší tvořivosti a využití našeho potenciálu v životě. To vše za podpory metodiky Echo Jočer a podprahového energetického specialisty. 

 

Otevřete v sobě pomocí ladicích vidliček-nástroje současnosti a blízké budoucnosti, svého vnitřního léčitele a realizujte svůj potenciál a svoji tvořivou cestu životem. Ladičky resonují s dokonalostí, harmonií a rytmy Vesmíru a při správném použití vyvolají tvůrčí energie a silné léčebné účinky. 
Ladičky vám mohou v programech Sebeléčení a léčení pomoci nalézt zdraví, rovnováhu a přispět pro lepší sebepoznání. 

 

Ladící vidličky - článek III.

 

Terapeutické ladičky Léčení a sebeléčení zvukem 
 

Zvuk a vibrace v jakékoliv podobě nás provázejí celým životem. Existují vibrace a zvuky životu prospěšné a přínosné, ale i oslabující a nepřátelské. Ladicí vidličky jsou rychlým, snadným a velmi účinným nástrojem pro zlepšení našeho života a zdraví, nástrojem plně využívající fenomén sebeléčení. Ladičky jsou velmi jednoduché, ale precizní nástroje, které pomocí zvukových vln a vibrací postupně uvádí tělo do rovnováhy, harmonie a zdraví. Při použití ladicích vidliček je léčivá nejen vibrace, kterou pociťujeme na těle, ale i zvuk, který vydává. 
 

Zvukové vlny ladičky mění energetické pole organismu a vzhledem k jejich vibrační síle je možné jimi nahradit akupunkturní jehly, ruce masérů, léky i chirurgii. Uvolňují stagnující energii v těle, nahromaděné emoce a ladí tělo na proces samoléčení a zdraví. 
 

Hlavní výhody použití ladiček: - zvyšování množství energie ladičkami v těle umožňuje nastartování procesu léčení 
 

- distribuce vibrací do každé buňky, svalů, orgánů, nervů, páteře, kostí, mozku aj. 
- odstraňování toxinů 
- zvyšují fyzickou energii 
- harmonizují emoční oblasti 
- redukují stress a napětí v těle 
- odstraňují bolest 
- vedou k vnitřní harmonii - vylaďují a stabilizují nervový systém 
- přímo stimulují buňky 
- hluboké uvolnění, hluboká relaxace 
- posilují procesy homeostázy v těle 
- stabilizace hormonálního systému 
- uvádí do pohybu stagnující energie, aktivují proudění energie v těle 
- působí proti novotvarům 
- pomáhají při psychickém vyčerpání, depresích, apatii 
- prevence proti stárnutí 
- rozvíjení a zjemňování sluchových schopností 
- projasnění mysli a zlepšení výkonu mozku 
- propojení levé a pravé mozkové hemisféry 
- více fyzické energie a zlepšení schopnosti koncentrace 
- posílení výsledků masáží, akupresury, práce se sny a meditací 

Ladičky používají především: 
- maséři 
- Shiatsu masáže 
- chiropraktici 
- akupunkturisté 
- sportovní rehabilitace 
- lékaři v ušní a nervové oblasti, diagnostika 
- léčitelé zvukem 
- hypnóza 
- psychoterapie 
- polaritní terapie 
- praktikanti yogy a meditace 
- podpora různých terapií 
- meditace 
- reiki 
-domácí samoléčení 

 

Typy ladiček: 


Ladičky se závažím 
- pracují více na fyzické úrovni, vibrace jsou silné, jdou do hloubky fyzického těla, zvuk je dlouhý, měkčí. Vhodné především pro relaxaci, uvolnění, odstranění bolestí aj.

 

Ladičky bez závaží 
- pracují více na energetické úrovni, zvuk je ostrý , krystalický, vibrace jemnější. 
Ladičky jsou velmi efektivním nástrojem pro harmonizaci ve všech úrovních lidské bytosti. Jsou nástrojem současnosti a budoucnosti pro samoléčení a léčení v programech zachování dobrého zdraví a psychické pohody. 

 

Práce s ladičkami umožňuje příjemným a jemným způsobem rozpouštět blokády na všech úrovních. Tato metoda se používá jako doplněk k jakékoliv terapii nebo samostatně. S ladičkami se pracuje s ohledem na jejich vibrace a mohou se umístit cíleně na určité body, dráhy na těle. S ladičkami, probudíte životní energii všech svých buněk a ony začnou vytvářet vyrovnaný pocit absolutního štěstí a naplnění. Přikládání terapeutických ladiček na meridiány nebo akupresurní body je známo také jako fonoforéza neboli tónová akupunktura. 
 

Skrze léčení zvukem a vibracemi je možné přivést tělo zpět do harmonie dokonce bez potřeby léků nebo chirurgie. 
Tělo je jako hudební nástroj a přírodními zvuky, vibracemi, specifickými vibracemi ho můžeme opět vyladit do zdraví, krásy, tvořivosti. 

bottom of page